У білоруській опозиції заявили, що Лукашенко готується вступити у війну проти України та відправити 100 тис. солдатів

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко нібито має намір вступити у війну проти України на боці Росії. Самопроголошений президент нібито збирається кинути проти нашої держави 100 тисяч солдатів. Про це заявив один із лідерів білоруської опозиції Павло Латушко. Політик посилався на власні джерела, проте конкретних доказів своїм словами не надав, передають Патріоти України.

За його словами, Лукашенко домовився з Кремлем, що також розгорне у Білорусі 120 тисяч російських військовослужбовців. Це має статися у період із листопада по лютий.

"Білорусь зобов'язується додатково поставити 100 тисяч мобілізованих солдатів. Лукашенко готується до повномасштабної війни. Захід має висунути ультиматум, від якого він не зможе відмовитися", – пише Латушко.

Зазначимо, напередодні білоруські журналісти також розповіли, що деякі громадяни Росії, яких мобілізували на війну проти України, можуть вирушити на навчання до Білорусі. Там вони займатимуться підготовкою під керівництвом білоруських офіцерів.

Кремль навчився обходити санкції щодо експорту нафти: Financial Times розкрив деталі

вівторок, 26 вересень 2023, 9:14

Кремлю вдалося обійти санкції G7, які обмежили максимальну вартість нафти із РФ. Близько двох третин усієї нафти продає без західної страховки, тоді як вартість чорного золота зростає до 100 доларів за барель. Про це повідомляє видання Financial Times,...

Визволення близько: В Криму активізувався партизанський рух. Віталій Кім розкрив деякі подробиці

вівторок, 26 вересень 2023, 9:05

Кримчани стали частіше контактувати зі Збройними силами України аби передати корисну інформацію. Важливо, що помітну роль у цій діяльності бере молодь, котра підросла за десятиріччя російської окупації. На території тимчасово окупованого Росією Криму з...