
У бою за Харків загинув Сергій Янголенко, майор поліції, командир добровольчого батальйону "Харків-1" у 2014-2015 роках, який з 2018 року ніс службу у Донецькій області, був начальником Дружківського відділу поліції, повідомляють Патріоти України.
За визволення м. Волноваха у 2014 році батальйоном "Харків-1" спільно з батальйоном "Слобожанщина", яким командував брат Сергія, Андрій Янголенко, був нагороджений вогнепальною зброєю міністром МВС Аваковим А.Б., а також державною нагородою – медаллю "За військову службу Україні" указом Президента України Порошенка П.О.
З початком війни 24 лютого 2022 року Сергій Янголенко долучився до лав відродженого батальйону "Слобожанщина", виконував завдання на передовій та загинув у бою з ворогами 25 березня 2022 року.
Сергій був повністю впевненим у перемозі України в війні проти рф. Всі його бійці мають продовжувати боротьбу та досягти нашої спільної мрії. У Сергія залишилося двоє малих дітей – татова донечка Софійка 5 років та малий синочок Святослав 11 місяців, яких він безмежно любив, та дружина Оля, яка безмежно кохає його.

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....