Росія під час боїв за Соледар на Бахмутському напрямку втратила стільки ж людей, скільки у двох війнах проти Чеченської республіки Ічкерія. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий, передають Патріоти України.
За його словами, ЗСУ вийшли з Соледару організовано і зайняли заздалегідь підготовлені рубежі оборони. "Вихід не був хаотичним, все було організовано і приховано. Не було ніякої паніки, оточення і масової здачі в полон. Там тривають запеклі бої, в районі Соледара за добу було 85 обстрілів і вісім бойових зіткнень", — розповів спікер.
Він додав, що зараз на Бахмутському напрямку бої йдуть в районі Верхньокам'янського, Спірного, Роздолівки, Благодатного, Бахмута і Кліщіївки. "ЗСУ тримають удар противника - в цьому районі за добу було 199 обстрілів. В районі Соледара росіяни втратили стільки ж, скільки в двох чеченських війнах. Мобілізовані залишилися останнім ресурсом, завдяки якому вони підтримують хоч якийсь наступальний темп", - підсумував Череватий.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...