У Болгарії заявили, що таємно через Польщу відправили в Україну 4200 тонн зброї

Виконувач обов'язків міністра економіки Болгарії Александер Михайлов сказав, що його країна надає військову підтримку Україні. Мова йде про 4200 тонн зброї. Його цитує Nova.bg, передають Патріоти України.

"За перші чотири місяці від початку війни – до 30 червня були підписані дозволи на експорт болгарської зброї на один мільярд 16 мільйонів євро. За цей чотиримісячний період 4200 тонн болгарської зброї було доставлено до польського аеропорту біля кордону з Україною", – заявив болгарський чиновник.

Він додав, що має документи на доказ своїх слів, але не показав їх.

Весною парламент Болгарії затвердив рішення про ремонт української військової техніки на оборонних підприємствах. У червні прем'єр-міністр Болгарії відмовився постачати Україні озброєння для захисту від Російської Федерації.

В Україні ліквідували окупанта із Мурманська, який "пропагував" тверезий спосіб життя, але сам любив випити

вівторок, 9 серпень 2022, 14:27

На війні в Україні знайшов свою смерть ще один контрактник російської армії - Євген Бердников. На батьківщині окупант був активістом, який нібито пропагував тверезий спосіб життя, хоч сам любив випити. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної ...

Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

вівторок, 9 серпень 2022, 14:25

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі...