"У Брюсселі панує атмосфера війни": Орбан розкритикував відправку західних військ в Україну

Протягом наступних кількох місяців може бути ухвалено остаточне рішення стосовно того, чи будуть відправлені іноземні війська в Україну. Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан в інтерв'ю Kossuth Radio, передає Hirado, передають Патріоти України.

За його словами, уже в червні відбудуться вибори до Європейського парламенту. Якщо раніше політична боротьба поділялася на "лівих" і "правих", то тепер відкрився новий вимір — хто за мир, а хто за війну.

"Було б добре, якби виборці Угорщини й інших європейських країн відправили до Європарламенту якомога більше політиків, які виступають за мир, і якомога менше політиків, які виступають за війну. В Брюсселі панує атмосфера війни, мова війни, логіка війни", — заявив Віктор Орбан.

Окремо угорський міністр зазначив, що європейський континент поводиться так, нібито в нього власна війна з Росією, і тому, на його думку, Брюсселю потрібно відсторонитися від того, що відбувається всередині України.

Спочатку Захід допомагав Україні касками, потім зброєю, далі були постачання танків та іншої техніки, а тепер ідеться про розміщення іноземних військових у країні, де триває війна. У Будапешті переконані, що потрібно поводитися обережно, щоб не "втягнутися в цей психоз".

"Те, що сьогодні абсурдно та немислимо, через два місяці стане реальністю. Це не відеогра, а реальність. Тут наслідки одного рішення, одного постачання зброї — це сотні тисяч вдів і сиріт, мільйони переміщених осіб, зруйновані життя, втрачений сенс роботи багатьох поколінь. Це жахливі речі, і про них дедалі частіше говорять як про повсякденну реальність", — продовжує Віктор Орбан.

У результаті, угорський міністр заявив, що нібито потрібно "впертися ногами" та виступати за припинення вогню й мирну угоду, щоб у конфлікт більше нікого не було втягнуто.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...