У британській розвідці прогнозують бунти та невдоволення Путіним через загибель "мобіків" в Україні

У британській розвідці вважають, що родичі громадян Росії, призваних до армії під час оголошеної "часткової мобілізації", ймовірно, все частіше виходитимуть на протести у зв’язку з поганими умовами несення служби та високі втрати серед мобілізованих, передають Патріоти України.

"За два місяці після того, як президент Путін оголосив про "часткову мобілізацію", у досвіді мобілізованих російських резервістів з’являються спільні теми. Їхнє розгортання часто характеризується плутаниною щодо відповідності вимогам служби, недостатньою підготовкою та особистим спорядженням, а також зобов’язанням виконувати виснажливі бойові завдання", — йдеться у повідомленні.

Крім цього, у багатьох мобілізованих є хронічні хвороби, які ускладнюють перебіг служби. "Більшість — хоча й не всі — мобілізованих резервістів вже служили раніше, і численні приклади свідчать про те, що резервісти, швидше за все, не мають належного перегляду свого медичного статусу, і багато з них змушені служити попри серйозні хронічні захворювання", — зауважили в міністерстві.

У розвідці також зазначили, що мобілізовані резервісти, ймовірно, зазнали особливо значних втрат після того, як їм довелося зводити масштабні системи траншей під артилерійським обстрілом навколо міста Сватове Луганської області.

Мобілізація в Росії

Від початку повномасштабної війни проти України в Росії говорили, що жодної мобілізації не буде. Проте в Кремлі, як завжди, збрехали. Наприкінці вересня російський диктатор Путін оголосив про "часткову" мобілізацію. На війну планувалося призвати 300 тис. осіб.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...