У британській розвідці вважають, що родичі громадян Росії, призваних до армії під час оголошеної "часткової мобілізації", ймовірно, все частіше виходитимуть на протести у зв’язку з поганими умовами несення служби та високі втрати серед мобілізованих, передають Патріоти України.
"За два місяці після того, як президент Путін оголосив про "часткову мобілізацію", у досвіді мобілізованих російських резервістів з’являються спільні теми. Їхнє розгортання часто характеризується плутаниною щодо відповідності вимогам служби, недостатньою підготовкою та особистим спорядженням, а також зобов’язанням виконувати виснажливі бойові завдання", — йдеться у повідомленні.
Крім цього, у багатьох мобілізованих є хронічні хвороби, які ускладнюють перебіг служби. "Більшість — хоча й не всі — мобілізованих резервістів вже служили раніше, і численні приклади свідчать про те, що резервісти, швидше за все, не мають належного перегляду свого медичного статусу, і багато з них змушені служити попри серйозні хронічні захворювання", — зауважили в міністерстві.
У розвідці також зазначили, що мобілізовані резервісти, ймовірно, зазнали особливо значних втрат після того, як їм довелося зводити масштабні системи траншей під артилерійським обстрілом навколо міста Сватове Луганської області.
Від початку повномасштабної війни проти України в Росії говорили, що жодної мобілізації не буде. Проте в Кремлі, як завжди, збрехали. Наприкінці вересня російський диктатор Путін оголосив про "часткову" мобілізацію. На війну планувалося призвати 300 тис. осіб.
Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...
За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...