
У Бучі, що на Київщині, під час дії комендантської години водійка в стані алкогольного сп'яніння намагалася втекти на автомобілі від територіальної оборони міста, однак на швидкості в'їхала у стовп. Про це повідомили в місцевому телеграм-каналі, передають Патріоти України.
Близько 1:30 ночі у неділю, 12 червня, у Бучі тероборонці помітили автомобіль та почали його переслідували. Жінка за кермом зробила спробу втекти на швидкості від тероборони, але не справилась із кермуванням на врізалася у стовп, пошкодивши автомобіль та лінії електропередач. Про стан жінки наразі невідомо.
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...