У Чехії госпіталізували старого агента Москви президента Земана

Президент Чехії Мілош Земан у вівторок був госпіталізований в Центральний військовий госпіталь в Празі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Novinky.

Канцелярія глави держави не повідомила ніяких подробиць про причини госпіталізації. У минулому 76-річний Земан кілька разів потрапляв до лікарні в рамках "відновлювальних" перебувань.

Чеські ЗМІ вважають, що госпіталізація може бути тривалою.

Земан давно страждає невропатією нижніх кінцівок, через яку йому важко пересуватися і в цьому році на всіх заходах він був в інвалідному візку. Крім того, він має проблеми зі слухом і низький кров'яний тиск.

Також стало відомо, що в тому ж військовому госпіталі перебуває і попередник Земана Вацлав Клаус. 80-річного Клауса госпіталізували через підвищений тиск.

Клаус потрапив до лікарні в суботу і провів там дві ночі, а в понеділок вдень лікарі відпустили його для домашнього лікування. Однак, колишній глава держави повернувся в госпіталь у вівторок вранці.

Рейтинг партій: "Європейська солідарність" впевнено випереджає "Слугу народу". Свіже опитування КМІС (інфографіка)

понеділок, 24 січень 2022, 19:39

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, то найбільшу підтримку отримала би "Європейська солідарність" – за неї готові віддати голоси 18,9% серед тих, хто визначився з вибором. . Про це свідчать результати опитування Київського міжн...

Екс-спікер ВР розпочинає всеукраїнську передвиборчу компанію: До ГО "Команда Разумкова" приєднався мер Мукачева та українка, що підкорила Еверест

понеділок, 24 січень 2022, 19:20

Мер Мукачева Андрій Балога та перша українка, що підкорила Еверест, Ірина Галай приєдналися до "Команди Разумкова", повідомляють Патріоти України з посиланням на презентацію проекту Разумкова. . Наймолодший представник закарпатського клану Балог відпо...