У Чехії госпіталізували старого агента Москви президента Земана

Президент Чехії Мілош Земан у вівторок був госпіталізований в Центральний військовий госпіталь в Празі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Novinky.

Канцелярія глави держави не повідомила ніяких подробиць про причини госпіталізації. У минулому 76-річний Земан кілька разів потрапляв до лікарні в рамках "відновлювальних" перебувань.

Чеські ЗМІ вважають, що госпіталізація може бути тривалою.

Земан давно страждає невропатією нижніх кінцівок, через яку йому важко пересуватися і в цьому році на всіх заходах він був в інвалідному візку. Крім того, він має проблеми зі слухом і низький кров'яний тиск.

Також стало відомо, що в тому ж військовому госпіталі перебуває і попередник Земана Вацлав Клаус. 80-річного Клауса госпіталізували через підвищений тиск.

Клаус потрапив до лікарні в суботу і провів там дві ночі, а в понеділок вдень лікарі відпустили його для домашнього лікування. Однак, колишній глава держави повернувся в госпіталь у вівторок вранці.

Отримували мільйонні контракти від держави-агресора: СБУ викрила конструкторське бюро у Дніпрі, яке працювало на Росію

вівторок, 28 вересень 2021, 0:30

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у Дніпрі, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму – вони займалися модернізацією об’єктів енергетичної інфраструктури півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами...

Виховання справжніх чекістів Путіну: В одній з частин ГРУ РФ солдат гвалтували шваброю, понад 20 "посвячених"

вівторок, 28 вересень 2021, 0:18

У Хабаровському краї Росії порушили дві кримінальні справи проти командира спецназу Головного розвідувального управління і його заступника, які в збоченій формі гвалтували солдатів строкової служби. Про це повідомляє засновник російського правозахисног...