У Чехії готували вбивство прем'єр-міністра і його родини

Андрію Бабішу погрожували вбивством

У січні 2021 року в Чехії невідомий погрожував убивством прем'єр-міністру країни Андрію Бабішу і його сім'ї. Про це він сам повідомив в ефірі CNN Prima News, додавши, що його дружина не знала про це, зазначають Патріоти України. Непокоячись за життя своєї половини, Бабіш відправив жінку в Дубаї.

"Поліція інформувала мене 8 січня про існування людини, що погрожувала застрелити мене і членів нашої родини, після цього наш будинок було взято під охорону", – розповів прем'єр-міністр.

Зі свого боку поліція Чеської Республіки повідомила в своєму Twitter, що особу людини, яка погрожувала прем'єру, встановлено, проти неї відкрито кримінальне провадження.

Прем'єру Чехії та його родині погрожували вбивством

"У зв'язку із загрозою прем'єр-міністру ми можемо підтвердити, що празька поліція переслідує конкретну людину. Слідчі у кримінальній справі звернулися до прокурора з клопотанням про взяття під варту. Наразі стосовно чоловіка порушено кримінальну справу", – йдеться у повідомленні.

Поліція відкрила кримінальне провадження

Зазначимо, Андрій Бабіш – чеський підприємець-мільярдер та політик-популіст антиєвропейського напряму; словак за походженням. Обіймає посаду прем'єр-міністра Чехії від 6 грудня 2017 року. Власник великої мережі агрохімічних підприємств, двох щоденних газет і радіостанції. Журнал "Forbes" 2015 року вважав Бабіша "найбагатшим словаком" у світі.

Цікаво, що у популярних ЗМІ Бабіша часто звуть "чеським Трампом" або "чеським Берлусконі".

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...