У Чорнобаївці ЗСУ влаштували файєр-шоу для окупантів - знищено ворожі склади з боєприпасами

У Чорнобаївці Херсонської області було знову неспокійно для окупантів. ЗСУ поцілили у їхні склади з боєприпасами. Про це повідомляють в оперативному командуванні "Південь", передають Патріоти України.

"Біля Чорнобаївки та Снігурівки знищено 2 склади боєприпасів. А поблизу Іванівки в якості бонусу до звільнених територій захоплено 4 трофейних бойові машини піхоти", - йдеться в ранковому зведенні ОК "Південь".

Речник штабу Одеської ОВА Сергій Братчук також прокоментував вибухи у Чорнобаївці. "До речі. Знову Чорнобаївка. Який вже там рахунок? Дякуємо ЗСУ за черговий знищений ворожий склад боєприпасів", - написав Братчук.

Підіграють Путіну: Стало відомо, яка країна допомагає Росії обходити нафтові санкції

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:50

Турецькі судноплавні компанії стали одним із головних інструментів, які допомагають Росії обходити західні санкції на експорт нафти. Саме Туреччина перетворилася на ключовий логістичний центр російського «тіньового флоту», передають Патріоти України із...

Дискусії тривають: Україна може отримати "нагороди" за очікування вступу до ЄС, - Politico

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:36

У Європейській комісії триває робота над планом, який передбачає надання країнам-кандидатам на вступ до ЄС спеціальних пільг. Україна також може отримати особливі бонуси, передають Патріоти України з посиланням на Politico. Брюссель планує зробити проц...