У Чорному морі ВМСУ маневрували з кораблями рекордної кількості країн НАТО

У Чорному морі ВМСУ тренувалися з кораблями НАТО

Кораблі ВМС України, Греції, Італії, Болгарії, Румунії та Туреччини відпрацювали спільні дії у складі тактичних груп та виконали низку завдань. Тренування типу «PASSEX» проходили у районі північно-західній частині Чорного моря, зазначають Патріоти України.

Було виконано елементи тактичного маневрування при змінах курсу, проведено тренування з бойового тралення визначених морських районів та організації зв’язку.

У режимі реального часу екіпажі кораблів здійснювали обмін даними з метою висвітлення морської обстановки.

Крім того, у морі відбулось навчання з надання допомоги аварійному кораблю та відпрацьовано завдання з буксирування аварійного надводного об’єкта.

Спільні тренування з військовими кораблями США та НАТО – дають змогу ВМСУ бути взаємосумісними та готовими стати на захист безпеки в регіоні.

FS Capricorne (M653) - французький мінним тральщик класу Eridan (фр. Chasseur ). Судно спочатку було в бельгійському флоті під назвою Dianthus

Тоді в акваторії Чорного моря група катерів Військово-морських сил України разом з есмінцем ВМС Великої Британії Dragon провели спільні тренування типу PASSEX.

У вересні 2020 року було проведено спільне навчання ВМС України та ВМС Румунії Riverine-2020.

Тоді крім корабельно-катерних груп, від українських та румунських ВМС до відпрацювання спільних заходів залучаються й підрозділи Морської охорони ДПСУ та Прикордонної поліції Румунії.

Кремль не зміг агресивно зреагувати на вибухи в Криму. Джанкой зламав дві важливі скрєпи, - Денисенко

середа, 17 серпень 2022, 16:26

"Як пропагандисти Кремля загнали Путіна у власну пастку. Кремль не зміг (і не зможе) агресивно зреагувати на Джанкой. Джанкой зламав (надломив) дві важливі скрєпи. Перша - сліпа віра в те, що після референдумів по анексії, колективний Захід злякається ...

Буде нова "бавовна"? У ГУР заявили, що незабаром на фронті очікуються "дуже гострі події"

середа, 17 серпень 2022, 15:56

Головне управління розвідки Міноборони прогнозує, що найближчим часом на фронті можна очікувати "дуже гострих подій". Про це повідомив представник пресслужби ГУР Андрій Юсов в ефірі національного марафону новин, передають Патріоти України. "Про відступ...