У Дагестані створили партизанський рух для полювання на тих, хто проводить мобілізацію

Жителі Дагестану активно виступають проти часткової мобілізації в Росії, яку оголосив диктатор Владімір Путін. У Дагестані вирішили розпочати полювання на тих, хто причетний до мобілізаційних заходів, повідомляють Патріоти України.

Партизани зробили попередження прибічникам мобілізації

На тлі мобілізації в Дагестані вирішили створити партизанський рух, який вже 26 вересня розпочне полювання на всіх, хто допомагає мобілізації. Партизани попередили функціонерів мобілізації, що їхнє майно та здоров'я більше не буде в безпеці. Партизани заявляють, що вже 26 вересня всі побачать їхній план. "Сьогодні початок вашого швидкого кінця Іншалла!", – заявили партизани.

Що відбувається у Дагестані

У Дагестані спалахнули протести з вимогою зупинити часткову мобілізацію на Кавказі. У соцмережах жителі республіки закликають бунтувати проти Путіна та його вбивчих законів.

Як повідомляли в розвідувальній спільноті Informnapal, Дагестан зберігає першість серед суб'єктів Росії за кількістю поіменно встановлених військовослужбовців вихідців з Дагестану, які були ліквідовані в Україні.

Слід зазначити, що силовики намагалися розігнати людей на мітингах, вистріливши у повітря. Однак люди відмовилися розходитись навіть попри те, що ситуація загострювалася.

У Махачкалі, де також тривали протести, люди висловлювали обурення, що російська влада вирішила "утилізувати" їхніх дітей. У місцевих телеграм-каналах людей закликають не бути пасивними й перешкоджати затриманню інших.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...