У Дагестані створили партизанський рух для полювання на тих, хто проводить мобілізацію

Жителі Дагестану активно виступають проти часткової мобілізації в Росії, яку оголосив диктатор Владімір Путін. У Дагестані вирішили розпочати полювання на тих, хто причетний до мобілізаційних заходів, повідомляють Патріоти України.

Партизани зробили попередження прибічникам мобілізації

На тлі мобілізації в Дагестані вирішили створити партизанський рух, який вже 26 вересня розпочне полювання на всіх, хто допомагає мобілізації. Партизани попередили функціонерів мобілізації, що їхнє майно та здоров'я більше не буде в безпеці. Партизани заявляють, що вже 26 вересня всі побачать їхній план. "Сьогодні початок вашого швидкого кінця Іншалла!", – заявили партизани.

Що відбувається у Дагестані

У Дагестані спалахнули протести з вимогою зупинити часткову мобілізацію на Кавказі. У соцмережах жителі республіки закликають бунтувати проти Путіна та його вбивчих законів.

Як повідомляли в розвідувальній спільноті Informnapal, Дагестан зберігає першість серед суб'єктів Росії за кількістю поіменно встановлених військовослужбовців вихідців з Дагестану, які були ліквідовані в Україні.

Слід зазначити, що силовики намагалися розігнати людей на мітингах, вистріливши у повітря. Однак люди відмовилися розходитись навіть попри те, що ситуація загострювалася.

У Махачкалі, де також тривали протести, люди висловлювали обурення, що російська влада вирішила "утилізувати" їхніх дітей. У місцевих телеграм-каналах людей закликають не бути пасивними й перешкоджати затриманню інших.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...