У Держдумі РФ запропонували записати чеченців, удмуртів і якутів у "русский народ"

В Держдумі запропонували на законодавчому рівні зарахувати до числа "русских" всі народи, що населяють територію нинішньої Російської Федерації. З такою ініціативою виступив депутат від путінської "Єдиної Росії" Султан Хамзаєв. Про це повідомляє "РИА Новости", передають Патріоти України.

На думку депутата, Росії потрібен спеціальний закон, який визначить статус "русского народа" в Російській Федерації. Серед іншого в цьому законі повинна бути встановлена нова термінологія, згідно з якою нинішнє поняття "многонациональный народ Российской Федерации" буде замінено на "русский народ Российской Федерации". "Націй в Росії багато, народ - один. Російський (русский) народ, куди входять всі національні групи", - вважає Хамзаєв.

Він підкреслив, що вважає "русскими" не тільки всіх слов'ян Росії, але і представників національних республік – дагестанців, татар, чеченців, башкирів, удмуртів, якутів тощо.

Путін не зупиниться: РФ оголосить нову хвилю мобілізації до кінця 2024 року, щоб продовжити наступ в Україні, - FT

субота, 25 травень 2024, 6:30

Російська Федерація буде змушена оголосити чергову хвилю мобілізації до кінця 2024 роки попри те, що наразі її численність більше від української, пише Financial Times. Осію 2022 року Росія вже оголошувала про мобілізацію 300 військових. Однак тоді це ...

Ситуація стрімко погіршується: До кінця війни в Україні може залишитися всього 25 мільйонів осіб, - соціолог

субота, 25 травень 2024, 6:22

За найгіршого сценарію Україна може вийти з війни з 25 мільйонами населення. Однак втрати на фронті становитимуть мізер порівняно з кількістю тих, хто виїхав із країни. Про це OBOZ.UA розповів генеральний директор Київського міжнародного інституту соці...