У Держдумі заговорили про небезпеку "Майдану" в Росії через... спалах патріотизму

У Держдумі РФ занепокоїлися активізацією патріотизму серед росіян, які стали висловлювати занадто націоналістичні настрої на тлі поразок у війни з Україною, передають Патріоти України.

Як пише видання The Moscow Times, у Кремлі серйозно побоюються наступу так званого російського "Майдану" з боку патріотів, які розчаровані невдачами військ РФ у війні проти України.

За словами депутата від "Єдиної Росії" Олега Матвейчева, після ослаблення позицій лібералів та комуністів всередині Держдуми єдиною загрозою чинному режиму є "турбопатріотичний майдан". Причому тригером для початку протестів може послужити будь-який привід.

"В черговий раз трапиться щось типу Ізюму або Балаклії, і чергова істерика, що все, виходимо на вулиці, прибираємо якогось "злодія Шойгу",- сказав він.

Також видання наводить слова політолога Аббаса Галямова. Він вважає, що Кремль може навмисне казати, що у суспільстві присутні "майданні настрої", використовуючи для цього свого кишенькового спікера Матвейчева. Це робиться для того, щоб застосувати нові репресії. "Звинувачення в майданних настроях в Росії зазвичай передують репресіям. Схоже, що настав час "патріотів". У всякому разі останнє китайське попередження їм послано", - вказав він.

Росія ставиться до українських дітей як до "військових трофеїв". Навіть пишається нашим звинуваченням, - прокурор МКС

вівторок, 21 березень 2023, 23:15

Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан вважає, що Росія поводиться з дітьми як з військовими трофеями, передають Патріоти України. "Ви повинні доглядати за ними (за дітьми - ред.). Якщо вони не в безпеці, ви переміщуєте їх в безпечну частин...

Будуть і далі за них молитися?: В Одесі росіяни вдарили ракетами по будинку на території монастиря УПЦ МП (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 22:43

Росіяни ввечері, 21 березня, випустили по Одесі чотири ракети. Дві з них вдалось збити, інші поцілили по триповерховому будинку на території одного із монастирів. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Росія...