У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

Воїни Військово-морських сил ЗС України 18 серпня знищили самохідну гаубицю окупантів "МСТА-С". Крім того, щонайменше 16 загарбників стали "200-ми". Про це розповіла пресслужба ВМС Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога.

Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдавали ударів по скупченню особового складу й техніки окупантів, внаслідок чого 10 загарбників убито та поранено, знищено одну російську гаубиці МСТА-С. Остаточні втрати противника уточнюються, додала пресслужба.

2С19 "МСТА-С" – це радянська та російська 152-мм дивізійна самохідна гаубиця, прийнята на озброєння СРСР ще 1989 року. Розроблена на Уральському заводі транспортного машинобудування.

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...

Бульбафюрер все зробив по-тихому: Ретранслятори в Білорусі, які коригували російські удари по Півночі Україні, вже не працюють - Зеленський

середа, 24 червень 2026, 20:03

Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...