У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

Воїни Військово-морських сил ЗС України 18 серпня знищили самохідну гаубицю окупантів "МСТА-С". Крім того, щонайменше 16 загарбників стали "200-ми". Про це розповіла пресслужба ВМС Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога.

Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдавали ударів по скупченню особового складу й техніки окупантів, внаслідок чого 10 загарбників убито та поранено, знищено одну російську гаубиці МСТА-С. Остаточні втрати противника уточнюються, додала пресслужба.

2С19 "МСТА-С" – це радянська та російська 152-мм дивізійна самохідна гаубиця, прийнята на озброєння СРСР ще 1989 року. Розроблена на Уральському заводі транспортного машинобудування.

Найгірший кошмар Кремля став реальністю Путін отримав під боком одну з найсильніших армій замість демілітаризації, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 20:20

За чотири роки повномасштабної війни Україна перетворилася на одну з найтехнологічніших армій світу - і саме це може стати найбільшим провалом глави Кремля Володимира Путіна, передають Патріоти України з посиланням на Atlantic Council. У 2014 році Укра...

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...