У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

Воїни Військово-морських сил ЗС України 18 серпня знищили самохідну гаубицю окупантів "МСТА-С". Крім того, щонайменше 16 загарбників стали "200-ми". Про це розповіла пресслужба ВМС Збройних сил України у Facebook, передають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога.

Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдавали ударів по скупченню особового складу й техніки окупантів, внаслідок чого 10 загарбників убито та поранено, знищено одну російську гаубиці МСТА-С. Остаточні втрати противника уточнюються, додала пресслужба.

2С19 "МСТА-С" – це радянська та російська 152-мм дивізійна самохідна гаубиця, прийнята на озброєння СРСР ще 1989 року. Розроблена на Уральському заводі транспортного машинобудування.

Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...

Не припиняє скаржитися: Трамп перерахував "дуже поганих" союзників по НАТО під час війни з Іраном

вівторок, 23 червень 2026, 18:30

Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...