У "другої армії світу" знов щось пішло не так: Війська Росії хотіли випробувати ядерну торпеду, але не змогли, - CNN

Сполучені Штати зафіксували, що кораблі військово-морських сил готувалися до можливого випробування ядерної торпеди. Однак завадили цьому технічні проблеми. Про це анонімно повідомив високопоставлений американський чиновник, передають Патріоти України.

Він зазначив, що серед кораблів був підводний човен з крилатими ракетами "Бєлгород", який здатний запускати безпілотні підводні апарати такі як ракета "Посейдон".

Вплив санкцій

Проте минулого тижня кораблі залишили зону випробувань в Арктичному морі й нічого не зробили. Вони повернулися у порт. "Це можна розглядати як частину більшої картини та нещодавньої військової практики Росії, яка відправляє в Україну погано навчені війська. Російська військова промисловість переживає важкі часи й ми також бачимо, що санкції Заходу щодо високотехнологічних військових товарів мають ефект і повинні тривати", – сказав західний дипломат.

Можуть відновити випробування

У США вважають, що Росія може повторно спробувати випробувати торпеду "Посейдон", яка має ядерний двигун, здатний нести як звичайні, так і ядерні боєприпаси. Однак води Арктики незабаром почнуть замерзати.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...