У дружини Башара Асада виявили лейкемію - 5 років тому вона поборола рак молочної залози

Першій леді та дружині президента Сирії Башара Асада – Асмі Асад – діагностували лейкемію. Вона майже 5 років тому успішно поборола рак молочної залози, але онкологія знову повернулася в дещо іншій формі.

48-річній першій леді доведеться ізолюватися від оточення та скасувати всі публічні заходи, щоб провести лікування. Про це повідомилиу соцмережах президента Сирійської Арабської Республіки.

Варто зазначити, що лейкемія – це онкологічне захворювання крові. На якій саме стадії раку перебуває Асма Асад – невідомо."Після появи кількох симптомів і клінічних ознак і після комплексної серії медичних тестів і обстежень першій леді Асмі Асад було поставлено діагноз "гострий мієлоїдний лейкоз" (ГМЛ).

Отже, перша леді дотримуватиметься спеціального протоколу лікування, який включає суворі заходи профілактики інфекцій і відповідне соціальне дистанціювання. Перша леді тимчасово відмовиться від усіх прямих зобов’язань у рамках свого плану лікування", – йшлося у заяві.

Відомо, що майже п'ять років тому перша леді Сирії хворіла на рак молочної залози. Однак тоді захворювання було на ранній стадії і з ним вдалося впоратися. У той час канцелярія навіть поширила фотографію із подружжям з лікарні, де Асма Асад вже розпочала лікування.

Боротьба з онкологією тривала рік, але все закінчилося оптимістично. Перша леді Сирії самостійно оголосила, що "з усім цим болем і втомою покінчено".

Були кокошники та триколор-велетень: Окупанти в Бердянську зігнали населення на відзначення "дня Росії"

середа, 12 червень 2024, 21:52

У тимчасово окупованому Бердянську загарбники влаштували святкування "дня Росії": для цього зігнали населення і пропагандистів та розтягнули триколор завдовжки 25 м. Про це повідомляє голова Бердянської МВА Вікторія Галіціна, передають Патріоти України...

Удар росіян балістикою по житловому будинку в Кривому Розі: Щонайменше дев’ять загиблих, майже 30 постраждалих, зокрема діти (фото)

середа, 12 червень 2024, 21:30

Війська РФ у середу, 12 червня, завдали ракетного удару по житловій забудові Кривого Рогу. Щонайменше дев’ять людей загинули, інформують Патріоти України. О 19:16 Офіс генпрокурора повідомив, що кількість загиблих збільшилася до дев’яти, поранено 29 лю...