
Першій леді та дружині президента Сирії Башара Асада – Асмі Асад – діагностували лейкемію. Вона майже 5 років тому успішно поборола рак молочної залози, але онкологія знову повернулася в дещо іншій формі.
48-річній першій леді доведеться ізолюватися від оточення та скасувати всі публічні заходи, щоб провести лікування. Про це повідомилиу соцмережах президента Сирійської Арабської Республіки.
Варто зазначити, що лейкемія – це онкологічне захворювання крові. На якій саме стадії раку перебуває Асма Асад – невідомо."Після появи кількох симптомів і клінічних ознак і після комплексної серії медичних тестів і обстежень першій леді Асмі Асад було поставлено діагноз "гострий мієлоїдний лейкоз" (ГМЛ).
Отже, перша леді дотримуватиметься спеціального протоколу лікування, який включає суворі заходи профілактики інфекцій і відповідне соціальне дистанціювання. Перша леді тимчасово відмовиться від усіх прямих зобов’язань у рамках свого плану лікування", – йшлося у заяві.
Відомо, що майже п'ять років тому перша леді Сирії хворіла на рак молочної залози. Однак тоді захворювання було на ранній стадії і з ним вдалося впоратися. У той час канцелярія навіть поширила фотографію із подружжям з лікарні, де Асма Асад вже розпочала лікування.
Боротьба з онкологією тривала рік, але все закінчилося оптимістично. Перша леді Сирії самостійно оголосила, що "з усім цим болем і втомою покінчено".
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...