У Філарета заперечують ліквідацію УПЦ КП

Філаретівці не ймуть віри оновленому реєстру Мін'юсту і розповідають про неотримання відповідного судового припису.

Бунтівний патріарх Філарет після заяви предстоятеля ПЦУ про завершення процесу ліквідації УПЦ-КП Епіфанія задіяв своїх юристів, намагаючись перешкодити процесу, зазначають Патріоти України.

Юридичний відділ Української православної церкви Київського патріархату розповсюдив заяву, в котрій йдеться, що "предстоятель іншої церкви - ПЦУ, відокремленої від УПЦ КП" за допомогою держслужбовців Мінкульту вніс зміни до Єдиного держреєстру юридичних осіб, що, на думку, Київської патріархії, є незаконним.

"Заявляємо, що будь-якого відношення до внесення зазначеної інформації у Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань релігійна організація "Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату" не має. Ні нею, ні її засновником-Помісним Собором, рішення про припинення не приймалися", - йдеться в заяві.

В УПЦ КП зазначили, що за станом на 14 грудня їх офіційно не поінформували про припинення реєстрації.

"Жодні рішення, направлені на позбавлення прав на свободу совісті громадян України, які асоціюють себе із Київським Патріархатом, способом позбавлення церкви її релігійного центру,- виконуватися не будуть", - сказано в заяві.

На сайті Мін'юсту зазначено, що реєстрація Київської патріархії як юридичної особи припинена від 13 грудня 2019 року.

Нагадаємо, УПЦ КП мала припинити існування у зв'язку зі створенням помісної Православної церкви України від 15 грудня 2018 року. Проте 20 червня 2019 року "собор" УПЦ Київського патріархату, скликаний почесним патріархом Православної церкви України Філаретом, скасував рішення про розпуск Київського патріархату і відмовився від Томосу про автокефалію. Після цього ПЦУ відібрала у Філарета Київську патріархію. Після цього УПЦ КП звернулася до суду з вимогою скасувати ліквідацію патріархату. 4 вересня 2019 року Окружний адмінсуд Києва призупинив ліквідацію УПЦ КП.

Хіти тижня. "Піддослідні кролики": Росіяни вже випробовують свою вакцину на жителях "ЛДНР", є важкі побічні ефекти, - соцмережі

четвер, 22 жовтень 2020, 20:30

​Росія використовує "ЛНР" як полігон для медичних експериментів? На тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донеччини з'явилися публікації про те, що Росія почала випробування своєї вакцини проти коронавіруса на жителях «республік» і ч...

Хіти тижня. Для нього війна закінчилась? Голова фракції "Слуга народу" вимагає скорочення ЗСУ, щоб грошей вистачало (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:00

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія виступив за скорочення чисельності української армії, передають Патріоти України. Він вважає, що гроші, які звільняться у такий спосіб, можна направити на переозброєння Збройних сил України. П...