У Фінляндії влада таємно платить власникам ділянок на кордоні з РФ, щоб будувати фортифікації, - ЗМІ

Влада Фінляндії таємно укладає договори з власниками земельних ділянок на кордоні з Росією, щоб отримати право побудувати фортифікаційні споруди. Про це повідомляє Helsingin Sanomat, передають Патріоти України.

За інформацію видання, десятки фінських землевласників за останні півтора року підписали з владою секретні угоди. Ці договори надають можливість розпочинати на їхніх землях фортифікаційні роботи з відповідним повідомленням лише за один день до початку робіт. За такий дозвіл землевласника на будівництво укріплень на ділянці надають одноразову виплату у розмірі 750 євро.

Така співпраця з власниками розпочалася після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Видання зазначило, що "цікавість землевласників у зв'язку з цим до підвищення боєздатності Сил оборони зросла".

Влада Фінляндії значно активізувала свої зусилля у цьому питанні. У травні 2022 року місцеві журналісти повідомляли, що у Східній Лапландії сотні землевласників отримали листи з такою пропозицією від Сил оборони. Документ вважається таємним після підписання власником ділянки.

Відповідні угоди надають Силам оборони Фінляндії право "за виняткових обставин" створювати оборонні споруди на ділянці. Для цього із землевласником ділянки укладається окремий договір оренди. Військові обіцяють будувати укріплення у такий спосіб, щоб не шкодити нормальному використанню ділянки.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...