У Франції заарештували керівництво заводу за передачу РФ підсанкційних технологій виготовлення сучасних напівпровідників подвійного призначення

Росія придбала напівпровідники подвійного призначення на 11,8 млн євро

Ommic - одна з небагатьох європейських компаній, що випускають напівпровідники. Керівників компанії звинувачують у передачі технологій Росії, що заборонено санкціями.

У Франції затримали керівників компанії Ommic за передачу Китаю і Росії секретних технологій, що використовуються у військовій галузі, повідомляє Le Parisien.

Окрім того, були заарештовані акції Ommic, яка опинилася під контролем китайського бізнесмена. За даними ЗМІ, ще 2018 року президентом компанії став 63-річний громадянин Китаю Руоадан Ц.

The Local повідомляє, що керуючий директор Omnic Марк Р. і китайський менеджер компанії підозрюються у свідомому обході правил для постачання чіпів та інформації про секретні технології до Китаю та Росії. Зокрема йдеться про ноу-хау, яке використовується для підвищення ефективності напівпровідників.

За оцінками слідчих, Росія придбала напівпровідники подвійного призначення на загальну суму 11,8 млн євро. Складна схема передбачала їх поставку через Китай. Крім того, були прокладені маршрути через Литву, Індію та Туреччину. Чіпи і технологічна інформація потрапляли до Російської державної компанії, що виробляє озброєння, стверджують слідчі.

Окупанти взяли в полон жителів Вовчанська, які не виїхали з міста, - глава ОВА

вівторок, 21 травень 2024, 19:53

У місті Вовчанськ залишилось близько 100 людей. Російські загарбники не випускають їх на евакуацію, вони фактично у полоні. Про це повідомив очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передають Патріоти України. «Ми продовжу...

"Хамло має понести відповідальність": Нардепка Геращенко звинуватила Стефанчука в сексизмі

вівторок, 21 травень 2024, 19:15

Народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко звинувачує голову Верховної Ради Руслана Стефанчука в сексизмі. Той нібито назвав її «дівчинкою» під час засідання парламенту. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі, передають Па...