У Франції заявили, що процес вступу України до ЄС може затягнутися на 20 років

Процес вступу України до Європейського Союзу не буде швидким, заявив державний секретар Франції у справах Європи Клеман Бон, передають Патріоти України.

Українській владі слід прислухатися до пропозиції президента Франції Еммануеля Макрона про альтернативний варіант, наводить його слова телеканал TF1.

"Ви повинні бути чесними. Якщо ми говоримо, що Україна вступить в ЄС через 6 місяців, 1 або 2 роки, то ми брешемо. Це неправда. Ймовірно, 15 або 20 років", - підкреслив французький державний діяч.

Альтернатива ЄС для України

Бон нагадав, що Макрон запропонував Україні альтернативний варіант інтеграції в ЄС - Європейське політичне співтовариство. На його думку, українській владі слід скористатися пропозицією президента Франції.

"Як ви з цим живете? Як дивитеся в дзеркало?": Панін після трагедії в Кременчуці звернувся до російських акторів-мовчунів (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:28

Російський актор Олексій Панін після повномасштабного вторгнення РФ висловив свою підтримку українському народу. Він неодноразово закликав зупинити війну і, користуючись своєю славою, доносив до своїх фанатів справжню правду про звірства російських оку...

Блок демонструє готовність битися за Литву: У НАТО вирішили зібрати наступний саміт у державі з найвищою загрозою вторгнення

середа, 29 червень 2022, 12:25

Хай Москва і не мріє пробити 160-кілометровий Сувалський коридор. Саміт Північноатлантичного альянсу в Мадриді цього тижня ухвалить рішення про проведення саміту в Литві. . Про це розповів журналістам у Мадриді президент Литви Гітанас Науседа. . Лито...