
Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти України.
Росіянин запевняв дружину, що бачив на війні тільки німців та французів. За його словами, у останніх можна забирати золоті зуби, але потрібен інструмент. "Коротше (на фронті. – Ред.) – німці та французи. Не українці. У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати. Я би витягнув. Там багато їх, потрібно було колупати чим-небудь. Ще кулак пошкодиш. Прикладом вибити чи гранату засунути", – сказав окупант.
Його дружину така розповідь аж ніяк не знітила. Навпаки, вона розреготалася і заявила, що "це дуже цікаво".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...