У ФРН "опустили" Путіна - його заяви по зерну можна використовувати "як туалетний папір"

Міністр сільського господарства Німеччини Джем Оздемір розкритикував заяву президента РФ Володимира Путіна про те, що українське зерно експортується нібито виключно в країни Євросоюзу. Він підкреслив, що подібні заяви Путіна "можна використовувати як туалетний папір", пише Stuttgarter Zeitung, передають Патріоти України.

Німецький міністр сільського господарства нагадав, що Україна вже транспортувала 14 млн тонн сільськогосподарської продукції по суші або через порти Чорного моря.

"Це так само правдиво, як і всі інші заяви Володимира Путіна. Ви можете використовувати це як туалетний папір", - сказав він коментуючи заяву керівництва РФ про те, що українське зерно нібито не надходить до країн, які його найбільше потребують.

При цьому німецький політик звернув увагу на шантаж РФ і закликав опрацювати постійні альтернативи Чорноморському маршруту, щоб Україна була ще менш вразлива. "Ми перевезли набагато більше, ніж хто-небудь міг передбачити спочатку", - додав Оздемір.

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...

"Рватимуть один одного зубами, зброєю": Після поразки у війні в РФ почнеться хаос, - політолог

середа, 1 лютий 2023, 16:53

Поразка країни-агресорки Росії у війні призведе до краху путінського диктаторського режиму в РФ. Після цього серед еліт почнеться боротьба за владу, передають Патріоти України. При цьому в Росії не зможуть провести чесні вибори – представники еліт прос...