
З'явилася інформація, що в окупованій Горлівці злетіли в повітря російські зенітно-ракетні комплекси "Оса-АКМ" з військовими ВС РФ. Про це з посиланням на свої джерела написав відомий український військкор Андрій Цаплієнко на своєму каналі в Telegram, зазначають Патріоти України.
"Мої джерела повідомляють, що в окупованій Горлівці на заводі «Енергомаш» сталося кілька потужних вибухів, в результаті чого знищені зенітно-ракетні комплекси «Оса-АКМ» та боєприпаси до них, сума збитків оцінюється у 80 млн. доларів. Загинули 12 російських військовослужбовців, серед них майор ЗС РФ. З Москви, для розслідування причини вибухів, до Горлівки виїхала спеціальна слідча група генпрокуратури РФ. На сьогоднішній момент Горлівка, яка знаходиться під контролем росіян, залишилась без протиповітряної оборони. Українська сторона перевіряє цю інформацію. На фото ЗРК «Оса-АКМ».
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...