У Горлівці злетіли в повітря ЗРК "Оса" з російською кадровою обслугою, 12 загиблих окупантів, - військкор

З'явилася інформація, що в окупованій Горлівці злетіли в повітря російські зенітно-ракетні комплекси "Оса-АКМ" з військовими ВС РФ. Про це з посиланням на свої джерела написав відомий український військкор Андрій Цаплієнко на своєму каналі в Telegram, зазначають Патріоти України.

"Мої джерела повідомляють, що в окупованій Горлівці на заводі «Енергомаш» сталося кілька потужних вибухів, в результаті чого знищені зенітно-ракетні комплекси «Оса-АКМ» та боєприпаси до них, сума збитків оцінюється у 80 млн. доларів. Загинули 12 російських військовослужбовців, серед них майор ЗС РФ. З Москви, для розслідування причини вибухів, до Горлівки виїхала спеціальна слідча група генпрокуратури РФ. На сьогоднішній момент Горлівка, яка знаходиться під контролем росіян, залишилась без протиповітряної оборони. Українська сторона перевіряє цю інформацію. На фото ЗРК «Оса-АКМ».

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...