У Горлівці злетіли в повітря ЗРК "Оса" з російською кадровою обслугою, 12 загиблих окупантів, - військкор

З'явилася інформація, що в окупованій Горлівці злетіли в повітря російські зенітно-ракетні комплекси "Оса-АКМ" з військовими ВС РФ. Про це з посиланням на свої джерела написав відомий український військкор Андрій Цаплієнко на своєму каналі в Telegram, зазначають Патріоти України.

"Мої джерела повідомляють, що в окупованій Горлівці на заводі «Енергомаш» сталося кілька потужних вибухів, в результаті чого знищені зенітно-ракетні комплекси «Оса-АКМ» та боєприпаси до них, сума збитків оцінюється у 80 млн. доларів. Загинули 12 російських військовослужбовців, серед них майор ЗС РФ. З Москви, для розслідування причини вибухів, до Горлівки виїхала спеціальна слідча група генпрокуратури РФ. На сьогоднішній момент Горлівка, яка знаходиться під контролем росіян, залишилась без протиповітряної оборони. Українська сторона перевіряє цю інформацію. На фото ЗРК «Оса-АКМ».

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...