У Горлівці злетіли в повітря ЗРК "Оса" з російською кадровою обслугою, 12 загиблих окупантів, - військкор

З'явилася інформація, що в окупованій Горлівці злетіли в повітря російські зенітно-ракетні комплекси "Оса-АКМ" з військовими ВС РФ. Про це з посиланням на свої джерела написав відомий український військкор Андрій Цаплієнко на своєму каналі в Telegram, зазначають Патріоти України.

"Мої джерела повідомляють, що в окупованій Горлівці на заводі «Енергомаш» сталося кілька потужних вибухів, в результаті чого знищені зенітно-ракетні комплекси «Оса-АКМ» та боєприпаси до них, сума збитків оцінюється у 80 млн. доларів. Загинули 12 російських військовослужбовців, серед них майор ЗС РФ. З Москви, для розслідування причини вибухів, до Горлівки виїхала спеціальна слідча група генпрокуратури РФ. На сьогоднішній момент Горлівка, яка знаходиться під контролем росіян, залишилась без протиповітряної оборони. Українська сторона перевіряє цю інформацію. На фото ЗРК «Оса-АКМ».

Оце так: Італійський виробник зброї постачав армії РФ рушниці під час війни, - ЗМІ

четвер, 25 червень 2026, 17:43

Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...

Більше не наддержава: Росія просить у Казахстану 50 тисяч тонн бензину через дефіцит, - Reuters

четвер, 25 червень 2026, 17:21

Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...