У госпіталях уже немає місць: У Росії планують розширити мережу медзакладів через величезну кількість "300-х"

У Росії спостерігається суттєва проблема з великою кількістю поранених військовослужбовців. При чому не лише на етапі надання первинної медичної допомоги й евакуації поранених із зони бойових дій, а й на етапі надходження поранених до спеціалізованих медичних закладів, передають Патріоти України.

Про це пише Telеgram-канал "Досье Шпиона". Зазначається, що у російських військових шпиталях просто немає місць через велику кількість постраждалих військовослужбовців під час війни в Україні.

"Учора ввечері на сайті Кремля вийшло розпорядження президента Путіна про вивчення можливості лікування військових, які брали участь у бойових діях, у цивільних лікарнях. Вказано, що доручення видано за підсумками зустрічі Путіна з матерями учасників "СВО". Звісно ж, побажання матерів до цього рішення жодного стосунку не мають", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що жителі регіонів, що межують з Україною, щодня спостерігають прибуття нових загонів "300-х" до місцевих цивільних медичних закладів, але прифронтові території просто не справляються з величезною кількістю поранених. Тому з метою розширення географії розміщення постраждалих углиб регіонів Росії й ухвалили таке рішення.

"Окрему роль у наданні допомоги виконують спеціалізовані військові шпиталі. Основне навантаження прийняв Ростов-на-Дону. 1602-й військовий клінічний госпіталь МО РФ є одним із найбільш завантажених у країні. Один із місцевих лікарів повідомив мені, що станом на 1 грудня 2022 року з початку "СВО" вони прийняли 21 000 військовослужбовців. Тяжких відправляють бортами транспортної авіації по всій території РФ. Зокрема, до 442-го військового клінічного госпіталю МО РФ (м. Пушкін, Ленінградська обл.)", – пише автор каналу "Досье Шпиона".

Стверджується, що використання цивільних лікарень – вимушений захід. Географію розміщення визначатимуть із поправкою на недопущення зростання панічних настроїв серед місцевого населення. Також звертають увагу на те, що "висока завантаженість" стосується не лише медичних установ, а й моргів та крематоріїв.

Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

понеділок, 5 червень 2023, 22:14

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України. Загарбники продовжують втрачати контроль...

На Харківщині окупанти пошкодили трубопровід із аміаком, стався витік

понеділок, 5 червень 2023, 22:00

У Куп‘янському районі Харківщини російські окупанти пошкодили трубопровід із аміаком. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Внаслідок ворожих ударів відбулася розгерметизація трубопроводу. В області розгорн...