У ГУР Міноборони назвали реальну кількість вже мобілізованих росіян

Реальна кількість вже мобілізованих на війну проти України росіян становить понад 100 тисяч осіб, а не 200 тисяч, як про це каже міністр оборони країни-агресора РФ Сергій Шойгу. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України.

«Шойгу оголосив про 200 тисяч, але 200 тисяч ще немає. Це менша кількість. Ми не знаємо, навіщо вони зараз завищили ці показники. Можливо, перед керівництвом рапортують, можливо, з іншою метою. Це більше 100 тисяч людей. Україна та союзники відстежують цифри та знають відповідні показники», - зазначив він.

Юсов додав, що у планах противника мобілізувати понад 300 тисяч нових окупантів. Але має значення не кількість, а якість підготовки противника. «Зараз ми знаходимося на тій стадії, коли кількість не завжди є вирішальною, а якість має значення», - резюмував представник ГУР.

Жовто-блакитний і з написом "Слава Україні": В Росії повідомили про безпілотник, виявлений поблизу колій (фото)

вівторок, 28 березень 2023, 20:00

28 березня в Росії заявили, що знайшли поблизу колій у Новій Москві "саморобний безпілотник - з дерева та пінопласту", жовто-блакитний і з написом "Слава Україні". Про це інформують росЗМІ, передають Патріоти України. Біля залізничних колій у Новій Мос...

МОК прийняв рішення допустити росіян до міжнародних змагань, але із низкою обмежувальних умов

вівторок, 28 березень 2023, 19:27

У вівторок, 28 березня, відбулося засідання виконкому Міжнародного олімпійського комітету (МОК), на якому було прийнято рішення допустити російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань в нейтральному статусі. Відповідну заяву було опубліко...