У ГУР Міноборони розповіли, чи готовий Путін застосувати ядерну зброю

Загроза застосування російським диктатором Володимиром Путіним ядерної зброї потенційно існує. Росія проводить планові військові тренування з розгортання відповідного озброєння, проте ознак такого розвитку подій у найближчому майбутньому немає. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю, передають Патріоти України.

Коли журналістка запитала, чи готовий президент РФ у майбутньому чи в перспективі застосувати проти України ядерну зброю, він відповів: "Ознак того, що він завтра застосує таку зброю, немає".

Однак, додав Скібіцький, у Росії "постійно проводяться тренування – саме призначені, планові тренування – щодо розгортання ядерної зброї, переміщення боєзаряду, підготовка носіїв ядерної зброї до застосування".

Для цих цілей країна-агресорка може застосовувати літаки Ту-22, Ту-95, Ту-160, кораблі й підводні човни-носії системи "Калібр", що перебувають у Чорному морі. "Тобто така загроза залишається й ми це розуміємо", – підсумував представник української розвідки.

Джерело: РБК-Україна

"Своїх не кидають"? Українські аеророзвідники показали, як окупант накивав п’ятами після "привіту" від дрона (відео)

неділя, 5 лютий 2023, 21:30

Збройні сили України щодня зменшують чисельність путінської армії. Наші захисники проводять успішну "денацифікацію" та "демілітаризацію" ворога, передають Патріоти України. Окупанти, яким пощастило вижити, тікають від міці українських бійців, кидаючи ...

Росіяни і далі підтримують війну проти України: Жданов оцінив, чи готові в РФ прийняти 5 млн домовин

неділя, 5 лютий 2023, 21:28

Військовий експерт Олег Жданов повідомив, що серед росіян надалі зберігається дуже високий рівень підтримки війни проти України, незважаючи навіть на великі втрати на фронті, передають Патріоти України. Він зауважив, що якби настрої в російському сусп...