
Російські добровольці з легіону "Свобода Росії" та РДК проводять на території Бєлгородської області операцію. Її мета - створення "смуги безпеки" для захисту цивільних українців, передають Патріоти України.
У операції беруть участь виключно громадяни РФ. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі "Суспільному".
"Так, сьогодні "Русский добровольческий корпус" та "Легион Свобода России", які складаються з громадян Російської Федерації розпочали операцію по звільненню цих територій Білгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення", — сказав Юсов.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: