У які терміни і скільки репарацій може отримати Україна від РФ - пояснює юрист, який взявся за злочини Кремля

Голова британської юридичної фірми McСue Jury & Partners Джейсон МакК'ю заявив, що виплата репарацій Україні може зайняти від кількох місяців до десятиліття. За його словами, багато залежить від конкретного кейсу, суду та юридичної системи в державі, в якій проходить суд. Водночас юрист зазначив, що Україна отримає мільярди доларів як репараці, передають Патріоти України.

За його словами, виплата репарацій може продовжуватися доти, доки всі постраждалі українці не отримають заслужені репарації від агресора. МакК'ю наголосив, що в середньому це займає від одного до трьох років, проте терміни можуть бути інші.

"Якщо це триватиме 10 років, – нічого страшного, ми будемо робити це стільки, скільки потрібно, якщо це станеться за 3 місяці – чудово. Ці часові межі дуже залежать від конкретного кейсу, від суду та від юридичної системи в державі, в якій проходить суд. Тому що, наприклад, справа може тривати один рік, три роки – залежно від того, яким чином вони захищатимуться, як вони на неї реагуватимуть", – сказав юрист.

Також він зазначив, що йдеться про мільярди доларів, які Росія зобов'язана виплатити Україні. У той же час МакК'ю, який займається справою проти Євгена Пригожина та ПВК "Вагнер", пояснив, що в межах першої справи найважливіше завдання досягти визнання, що "вагнерівці" – терористи, яких наймає російський диктатор Володимир Путін.

МакК'ю розповів, що ПВК "Вагнер" слід визнати терористичною організацією на міжнародному рівні. Саме з цієї причини національний парламент Великобританії в рамках їхнього парламентського розслідування попросив юриста надати докази того, що "Вагнер" є терористичною організацією.

У Слов’янську затримали зрадницю, яка наводила російські ракети на позиції ЗСУ

середа, 8 лютий 2023, 21:28

У Слов’янську Донецької області місцева мешканка допомагала окупантам наводити ракети та здавала позиції ЗСУ. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України. У січні 2023 року жінка через соціальні мережі передавала представ...

"Пішли не лише хлопці": У Гвардію наступу записалося кілька сотень дівчат

середа, 8 лютий 2023, 21:15

До Гвардії наступу подано вже 10 500 заявок лише через сайт, серед добровольців є й дівчата. Середній вік кандидатів становить 33 роки. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він наголо...