У якому випадку призиватимуть жінок під час мобілізації в Україні

В Україні продовжили термін загальної мобілізації до 23 серпня у зв'язку з російською агресією, передають Патріоти України.

Призов жінок на військову службу в цей час можливий лише за їхньою згодою. Про це розповів начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тищенко в інтерв'ю Lviv.media.

"Призов жінок на військову службу за мобілізації можливий тільки за їхньою згодою. Законом України не передбачений обов'язковий призов жінок за мобілізацією і необхідності в цьому зараз немає", - заявив він.

"Ворог розуміє небезпеку": Розвідник ГУР назвав найбільшу проблему української армії на полі бою

середа, 12 червень 2024, 17:47

Найбільша проблема для ЗСУ - це те, що противник робить висновки після своїх помилок та системно їх виправляє. Про це розповів спецпризначенець ГУР з позивним "Депутат" в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Патріоти України. . "Наприклад, ті ж самі компл...

На захисті неба: Нідерланди повідомили, коли в Україну надійдуть перші винищувачі

середа, 12 червень 2024, 16:30

Нідерланди передадуть перші винищувачі F-16 Україні вже цього літа. Про це заявила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, передають Патріоти України. За її словами, вже з літа цього року перші F-16 будуть доставлені в Україну, і відтоді поста...