У якому випадку призиватимуть жінок під час мобілізації в Україні

В Україні продовжили термін загальної мобілізації до 23 серпня у зв'язку з російською агресією, передають Патріоти України.

Призов жінок на військову службу в цей час можливий лише за їхньою згодою. Про це розповів начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тищенко в інтерв'ю Lviv.media.

"Призов жінок на військову службу за мобілізації можливий тільки за їхньою згодою. Законом України не передбачений обов'язковий призов жінок за мобілізацією і необхідності в цьому зараз немає", - заявив він.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...