У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня.

Зеленський зазначив, що для отримання критичної маси підтримки щодо запуску спецтрибуналу протягом цього тижня тривала робота в європейських столицях.

"Лондон, Париж, Берлін, Варшава та інші столиці – скрізь зміцнюємо нашу позицію, акумулюємо підтримку партнерів", - сказав президент.

Глава держави також висловив упевненість, що "трибунал буде, справедливість буде".

Раніше повідомлялося, що Франція почала роботу зі створення спецтрибуналу для злочинців РФ.

"Маємо просування на різних ділянках": ЗСУ перейшли в наступ на Бахмутському напрямку - Ганна Маляр

середа, 7 червень 2023, 12:53

Епіцентром бойових дій залишається схід. На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. «За добу, що минула, маємо просування на різних діл...

"Тривожно в країні": Скабєєва поскаржилася на проблеми на фронті і заявила, що Росію хочуть "усунути" (відео)

середа, 7 червень 2023, 11:28

На тлі терористичного акту Росії на Каховській гідроелектростанції та регулярній "бавовні" у Білгородській області самої РФ засумувала навіть віддана режиму Кремля пропагандистка Ольга Скабєєва. Вона зауважила, що окупанти останнім часом не тішать її п...