"У Європі знайдеться безліч політиків": Експерт пояснив, чому ЗСУ не б’ють по Білорусі

Військовий експерт Петро Черник пояснив, що ЗСУ не можуть завдавати ударів по території Білорусі без оголошення війни. Про це він розповів у коментарі ТСН.ua, передають Патріоти України.

"Для цього треба оголошувати війну. Ми воюємо за правилами, а вони – ні. Ми оголосили, що йдемо в НАТО, тому мусимо діяти за правилами. Просто мусимо, в нас немає вибору", – зазначив військовий експерт.

"Якщо ми вдаримо без оголошення війни, то ми одразу стаємо такими терористами, як вони. Я вам гарантую, що в Європі знайдеться безліч політиків і підкуплених Путіним, і щирих, які скажуть, що "українці – такі ж самі, як росіяни, тому хай терористи вирішують між собою свою міжусобицю. Європі з ними не по дорозі", – пояснив Черник.

Україна отримала можливість гарантувати звільнення ЗАЕС - Зеленський

четвер, 28 вересень 2023, 23:41

Україна увійшла до складу Ради керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Це дозволить впливати на рішення, які обов’язкові для виконання усіх членів цієї організації. Про це повідомив у традиційному вечірньому зверненні у четвер, 28 ...

Міноборони Білорусі звинувачує польський військовий вертоліт у вторгненні на територію країни, у Польщі відреагували

четвер, 28 вересень 2023, 23:15

У Міноборони Білорусі заявили, що 28 вересня о 15:02 засобами радіолокаційного виявлення ВПС та військ ППО було зафіксовано наближення повітряного судна Польщі до білоруського кордону. Про це повідомляє видання Zerkalo, передають Патріоти України. За і...