
Президент Сполучених Штатів Джо Байден відреагував на нічний удар безпілотника по американській базі в Йорданії, внаслідок якого загинули троє військовослужбовців армії США і ще понад 20 зазнали поранень. Про це повідомили на сайті Білого дому.
"Хоча ми все ще збираємо факти цієї атаки, ми знаємо, що вона була здійснена радикальними групами бойовиків, яких підтримує Іран, які діють у Сирії та Іраку. Не сумнівайтеся — ми притягнемо винних до відповідальності в час і способом, який самі оберемо", — зазначив Байден.
Президент Сполучених Штатів також вказав: "Троє американських військовослужбовців, яких ми втратили, були патріотами у найвищому розумінні. Ми з Джилл (перша леді Джилл Байден — Ред.) приєднуємося до сімей і друзів наших загиблих — і американців по всій країні — у сумі за втратою цих воїнів у цій мерзенній і цілком несправедливій атаці".
Агенція BBC написала, що водночас у Центральному командуванні США поінформували, що 25 американських службовців зазнали поранень через удар безпілотного літального апарату.
Журналісти додали, що ця атака стала першим випадком, коли бійці армії Сполучених Штатів загинули від вогню на Близькому Сході після початку війни між Ізраїлем та ХАМАСом у Секторі Гази.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...