У Кабміні готується "зачистка": Названо прізвища міністрів, які під загрозою

У Кабінеті міністрів, крім зняття з посади міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, обговорюється також звільнення міністра соціальної політики Юлії Соколовської і міністра фінансів Оксани Маркарової, також є претензії до міністра з питань гуманітарної сфери Володимира Бородянського, глави міністерства економіки Тимофія Милованова, а також міністра юстиції Дениса Малюськи, передають Патріоти України.

Зокрема, щодо Соколовської джерело в уряді зазначило її погану підготовку для роботи на посаді і небажання співпрацювати з народними обранцями. Щодо міністра Бородянського джерело вказало на проблему з самим міністерством і накопиченими завданнями, з якими воно не може впоратися.

"Найбільше запитань виникає щодо Соколовської. Не всі депутати в обличчя знають, як вона виглядає, після п'яти місяців роботи. Вона до сих пір не знає, що таке верифікація пенсій. Втім, поки соціального переполоху немає, а тому ніхто і не лобіюватиме її відставку - ні в Офісі президента, ні в самому Кабміні ... Питання і по Бородянському. Але проблема не вирішиться шляхом його відставки, там проблема з міністерством-"монстром", в яке об'єднали Мінкульт і Міністерство молоді та спорту. Воно не тягне завдання, які були поставлені", - коментує джерело.

Також урядовець розповів про плани знову реформувати структуру Кабміну, щоб запустити нове міністерство - з аграрних питань.

Слід зазначити, що раніше президент Володимир Зеленський в розмові з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком натякнув на необхідність звільнення відразу кількох міністрів і поділу міністерств. "Ми хочемо зміцнення уряду. Дуже прошу знайти слабкі місця і замінити тих чи інших керівників міністерств, відповідно до їх професійних даних", - сказав президент.

Хіти тижня. "Невдоволення українців зростає", - економіст

четвер, 27 лютий 2020, 0:10

"Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення", - пише у своєму блозі Володимир Компанієць, передають Патріоти України, і продовжує:. "Кількість українців, які вважають, що справи в Україні ро...

Хіти тижня. Жертва коронавірусу: В Україні постраждав високопосадовець

середа, 26 лютий 2020, 23:55

Центральна влада не задумуючись над профілактикою розповсюдження паніки і навіть підігравши страхам населення покаранням зараженими опонентам у Конча-Заспі, тепер рубає голови рідним "слугам". "У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через е...