У Кабміну є план на переговори про вступ України до ЄС за два роки, - Шмигаль

Технічна половина обговорення питання про входження України до Євросоюзу може зайняти всього два роки-рекорд в принципі для будь-якої країни-кандидата. Про це на прес-конференція заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

"Зазвичай такі переговори тривають 5-7-8 років. Наша амбіція - зробити це набагато швидше, за два роки", – заявив він.Досягти цього, за словами Шмигаля, має допомогти повна згода українського суспільства з приводу євроінтеграції України.

"Яка ще країна могла відповісти на опитувальник всього за три тижні? А для який період між подачею заявки до отримання статусу кандидата тривав лише три місяці? Однак, коли я говорю про можливість дуже швидких переговорів з ЄС, я не тільки базуюся на цій швидкості. Уряд вже розробив дорожню карту, яка розписує, як пройти цей шлях за два роки, фіксує наші вузькі місця і визначає, як їх пройти. Це і дає мені підстави для такого оптимізму", - пояснив він. У той же час, Шмигаль не виключає, що друга, політична половина переговорів може затягнутися.

СБУ затримала "народного дружинника" окупантів (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 20:14

СБУ затримала "народного дружинника", який працював на окупантів. 32- річний мешканець Козачої Лопані підтримав російських загарбників, добровільно вступив у незаконно створене формування "народна дружина" і допомагав окупаційній владі, повідомляють Па...

"Розкішний відпочинок у Парижі" таки аукнувся: Скандальну речницю ДПСУ звільнили з військової служби

понеділок, 6 лютий 2023, 18:23

Іванну Платновську, ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ звільнили з військової служби. Все через відпочинок за кордоном, яким вона похизувалася у соцмережах. Про це речник ДПСУ Андрій Демченко повідомив у коментарі УП, перед...