У Карелії чиновники заявили, що не мають грошей на лампочки, поки Кремль витратив $82 млрд на війну проти України

У Республіці Карелія (РФ) місцева влада заявила, що в них немає грошей для заміни лампочок вуличного освітлення низки населених пунктів. Тим часом Кремль витратив близько чверті річного бюджету всієї країни - $82 млрд - на дев'ять місяців війни проти України, передають Патріоти України.

Скарги на "локальний блекаут" з'явилися у спільноті забороненої в Україні російської соціальної мережі. Житель селища Пійтсійокі написав, що на його вулиці так темно, що "хоч око виколи".

Представники адміністрації Суоярвського району відповіли: майже у всьому селищі вуличне освітлення 21 листопада відновили, але для вулиці Першотравневої потрібно купити нові лампочки.

"Але в бюджеті поселення відсутні кошти на ці заходи. Закупівля буде здійснена при виділенні додаткового фінансування на вказані цілі", – йдеться в повідомленні.

Судячи з коментарів, ця відповідь розлютила росіян. Один з інтернет-користувачів зазначив, що у влади "завжди одна відмовка". "Менше крадіть – і все у всіх буде", "Грошей нема, але ви тримаєтеся", – пишуть у мережі. Додамо, що на проблеми з освітленням поскаржилися мешканці й інших карельських населених пунктів.

Поки на місцях російські держвідомства не можуть закупити звичайні лампочки, центральна влада РФ витрачає нечувані суми на війну з міфічними "бандерівцями та нацистами". Видання Forbes підрахувало, що за дев'ять місяців "СВО" агресор витратив $82 млрд. Більша частина з них ($28,7 млрд) пішла на забезпечення армії.

Що буде після перемоги України в війні: Каспаров описав два сценарії майбутнього РФ

понеділок, 6 лютий 2023, 16:58

З початку війни суспільні настрої населення Росії та її владних кіл змінилися. Тільки від дій влади залежить, чи призведуть зміни до розпаду країни, чи створення нової держави. Про це повідомив російський опозиційний політик Гаррі Каспаров, передають П...

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...