У Казахстані незаконно застосували карателів під виглядом миротворців ООН - Організація об'єднаних націй зробила заяву

Військовослужбовці у блакитних шоломах із написом UN

Влада Казахстану незаконно застосувала під час придушення протестів підрозділ КАЗБЕТ, призначений для миротворчих місій Організації Об'єднаних Націй, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Про несанкціоноване застосування підрозділів миротворчих місій ООН заговорили після публікації фотографій Володимира Третьякова у міжнародному агентстві Associated Press. На знімках із вулиць Алмати 8 січня видно військовослужбовців у блакитних шоломах із чітким написом UN (United Nations).

У прес-службі ООН та миротворчій місії організації журналістам підтвердили, що ООН не санкціонувала застосування миротворчих сил у Казахстані, і розпізнавальні знаки та уніформа можуть застосовуватись виключно відповідно до мандату Ради безпеки ООН.

Зазначається, що у Казахстані є підрозділ англомовних військових-миротворців КАЗБЕТ, який має дозвіл від ООН носити сині шоломи під час миротворчих операцій ООН або під час урочистих парадів.

Представник міністерства оборони Казахстану підтвердив, що люди на фото Третьякова були службовцями підрозділу КАЗБЕТу. Але вони нібито були залучені до охорони стратегічних об'єктів, аеропортів та урядових будівель. За словами чиновника, частина підрозділу зараз перебуває на миротворчій місії у Лівії.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...