У Казахстані незаконно застосували карателів під виглядом миротворців ООН - Організація об'єднаних націй зробила заяву

Військовослужбовці у блакитних шоломах із написом UN

Влада Казахстану незаконно застосувала під час придушення протестів підрозділ КАЗБЕТ, призначений для миротворчих місій Організації Об'єднаних Націй, повідомляють Патріоти України з посиланням на Радіо Свобода.

Про несанкціоноване застосування підрозділів миротворчих місій ООН заговорили після публікації фотографій Володимира Третьякова у міжнародному агентстві Associated Press. На знімках із вулиць Алмати 8 січня видно військовослужбовців у блакитних шоломах із чітким написом UN (United Nations).

У прес-службі ООН та миротворчій місії організації журналістам підтвердили, що ООН не санкціонувала застосування миротворчих сил у Казахстані, і розпізнавальні знаки та уніформа можуть застосовуватись виключно відповідно до мандату Ради безпеки ООН.

Зазначається, що у Казахстані є підрозділ англомовних військових-миротворців КАЗБЕТ, який має дозвіл від ООН носити сині шоломи під час миротворчих операцій ООН або під час урочистих парадів.

Представник міністерства оборони Казахстану підтвердив, що люди на фото Третьякова були службовцями підрозділу КАЗБЕТу. Але вони нібито були залучені до охорони стратегічних об'єктів, аеропортів та урядових будівель. За словами чиновника, частина підрозділу зараз перебуває на миротворчій місії у Лівії.

Криваві гроші - не завада: У РФ усе ще працюють 580 іноземних компаній, серед яких великі корпорації, - Кулеба

середа, 25 травень 2022, 6:25

У Росії наразі продовжують працювати 580 іноземних компаній. Причому 8 із них – великі корпорації. Але влада продовжуватиме працювати над тим, щоб вони пішли з ринку країни-терориста. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі в Instagram...

Від цього залежить все: Маляр назвала ключовий фактор швидкості перемоги України у війні

середа, 25 травень 2022, 6:22

У Міністерстві оборони України вважають, що завершення війни та перемога нашої країни над РФ залежить від інтенсивності та якості військової допомоги, яку надають західні країни. Найбільше українська армія зараз потребує важкого озброєння. Про це сказа...