У Харкові б'ють на сполох: Пропав Кернес. Міського голову не бачили вже три тижні, і це в розгар виборчої кампанії

Журналісти підозрюють, що одіозний політик став жертвою коронавірусу. Важкий стан може бути зумовлений загальним станом імунітету інваліда

Одне з джерел з медичної сфери повідомило, що у 17-й міській лікарні, визначеній однією з опорних з COVID, на початку вересня готували "палату з особливими умовами" через можливу госпіталізацію Кернеса.

Мер Харкова Геннадій Кернес не з'являється на публіці близько трьох тижнів - востаннє він брав участь у публічних заходах у День міста, 23 серпня.
За інформацією джерел Суспільного у медичній сфері міста та правоохоронних органах, міський голова перебуває в лікарні №17. На телефонні дзвінки журналістів сам Кернес не відповів. У приймальній Харківського міського голови повідомили, що записатися на особистий прийом до мера нині не можна через карантин.
Одне з джерел з медичної сфери повідомило, що у 17-й міській лікарні, визначеній однією з опорних з COVID, на початку вересня готували "палату з особливими умовами" через можливу госпіталізацію Кернеса.
Однак у Департаменті охорони здоров'я міськради наявність «особливої палати» спростували.
Вранці 11 вересня біля будівлі 17-ї міської лікарні журналісти помітили автомобіль Toyota з номерами "0202" - такі ж цифри присутні на номерах кількох машин, якими користуються Геннадій Кернес, його охорона й оточення.
За регламентом Харківської міськради, в разі неможливості виконання мером своїх повноважень, їх виконує секретар міськради. 61-річний Геннадій Кернес один з претендентів на посаду Харківського міського голови на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Влітку 2020 року він заявив, що йде на вибори разом з партією "Блок Кернеса - Успішний Харків". В разі перемоги Кернес втретє буде мером Харкова.


Хіти тижня. "Ми ніколи не приймемо фашизм": Кива влаштував постановочну акцію в центрі Києва та подякував СРСР (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 4:00

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації "Патріоти – За життя". У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському пар...

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...