У Харкові на воротах маєтку спонсорів партії Шарія намалювали півня і триколор (фото)

Представники "Національного корпусу" провели пікетування біля маєтку родини колишніх регіоналів Кацуб.

Про акцію на своїй сторінці Facebook написав голова харківського осередку "Національного корпусу" Костянтин Немічев, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні Національний Корпус навідався до будинку спонсорів проросійскої партії Кацуб в Харкові. Родина Кацуб – колишні регіонали, які тривалий час фінансово підтримують різні сумнівні проросійські ініціативи, зокрема партію Шарія", - написав Немічев.

У свою чергу екскомандир полку "Азов", керівник центрального штабу "Нацкорпусу" Максим Жорін у Facebook звернув увагу, що родина колишніх регіоналів Кацуб не приховує своїх антиукраїнських поглядів.

"Показово, що біля будинку Кацуб ми знайшли керівництво харківського осередку шарійовців. Тепер точно ні у кого не може бути сумнівів про їх зв'язок. Ми не залишимо в спокої жодного з тих, хто надає підтримку проросійським партіям і допомагає Росії посилити свій вплив всередині нашої країни!" – підсумував Жорін.

"Давно не користуюсь кредиткою, тільки готівкою": Медведчук похвалився високими доходами і підтримкою Росії

вівторок, 2 березень 2021, 12:58

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук не переймається через накладення санкцій на його рахунки, тому що має вдосталь готівки. В інтерв’ю він пообіцяв подати декларацію про доходи і вказати "дуже великі доходи за минулий рік", передають Патріоти Ук...

Для примусової доставки: Суд дозволив затримання Шарія

вівторок, 2 березень 2021, 12:45

За даними СБУ, блогер з 2012 року сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій проти України. Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримати підозрюваного у державній зраді Анатолія Шарія. Про це п...