У Харкові націоналісти побилися з озброєними "тітушками" Ківи (відео 16+)

харьков

У центрі Харкова побилися прихильники організації Іллі Ківи «Патріоти - за життя» і націоналістичних рухів. Відео бійки призводить Telegram-канал представника «Азова» Максима Жорина, зазначають Патріоти України.

Як розповідали очевидці, зіткнення почалися перед будівлею обласної ради Харкова. Словесна перепалка переросла в сутички. Націоналісти звинуватили опонентів, що ті за 200 гривень приходять на проплачені акції і тим самим відіграють на руку ворогові. На відео у молодих людей - прихильників «Патріоти - за життя» були помічені ніж і, імовірно, пістолет.

Нагадаємо, 10 лютого в Києві представники «Національного корпусу» заявили, що заблокували в Києві «базу тітушек». У «Нацкорпусі» стверджували, що близько 100 осіб - з організації Іллі Ківи - збираються влаштувати провокацію для дестабілізації ситуації в столиці. Стверджувалося, що «тітушок» до Києва звозять під виглядом громадян, незадоволених закриттям трьох телеканалів.

"Хотят ли русские войны?!": Окупанти за лічені тижні розгорнула в Криму величезний військовий табір. Космічна розвідка виявила приховані докази, - Spiegel

неділя, 18 квітень 2021, 21:10

Супутникові знімки, які отримало німецьке видання, свідчать, що за 30 км від селища Марфівка російські військові побудували базу. Ще 15 березня територія була порожньою, а 2 квітня вже видно чимало транспортних засобів та надбудов. . Аналіз супутников...

"Будут лепить теперь историю про "распятого подростка?": Найманець "ДНР" вистрілив в 15-річну дівчинку та втік

неділя, 18 квітень 2021, 20:44

Член незаконних збройних формувань так званої «ДНР» вистрілив в дівчинку-підлітка і втік. Про це повідомив український блогер, який пише під ім'ям Фашик Донецький, передають Патріоти України.