У Харкові СБУ жорстко "привітала" консульство РФ з Днем Росії

У Харкові біля консульства Росії з'явилися багатозначні бігборди про подвиг захисників Донецького аеропорту. Фото бігбордів наводить Telegram-канал Харків 1654. Як свідчить тест на плакаті, в Донецькому аеропорту українські захисники стримували фашистів 242 дні, зазначають Патріоти України.

бігборд

Судячи з емблемі на плакаті, автором композиції стала контррозвідка СБУ. А поява бігбордів було приурочено до Дня Росії 12 червня.

Нагадаємо, оборона Донецького аеропорту розпочалася 26 травня 2014 року. У боях брали участь спецназ 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригади, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90 окремого аеромобільного та 74 окремого розвідувального батальйонів, бійці полку «Дніпро-1» і Добровольчого українського корпусу. Вважається, що оборона терміналів аеропорту тривала 242 дні до 22 січня 2015 року. До того моменту були знищені обидва терміналу аеропорту, диспетчерська вишка і всі об'єкти, які можна було б використовувати як опорний пункт оборони.

16 січня в Україні відзначають День пам'яті захисників Донецького аеропорту.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

"Никакой Крымский мост не может изменить реальную географию и историю": Портников прокоментував поразку Путіна із позовом в ЄСПЛ

неділя, 25 липень 2021, 12:46

РФ, подавши перший в своїй історії міждержавний позов проти України в ЄСПЛ, розписалася у власній невдачі з Кримом. Про це повідомив відомий український журналіст і телеведучий Віталій Портников у YouTube-блозі, передають Патріоти України. Портников за...