
Військовослужбовці ЗСУ заявили про намір збивати російські безпілотники у випадку, якщо ті будуть залітати з боку анексованого Росією Криму. Стріляти вони збираються із зенітно-ракетних комплексів "Бук-М1". Про це повідомив прес-секретар командування повітряних сил України Юрій Ігнат, передають Патріоти України.
За його словами, Бук-М1 часто застосовувався до вказаних безпілотних літальних апаратів, оскільки російські війська становили суттєву загрозу українським військовим на Донбасі. "Були випадки, коли ворожі безпілотники збивали і вертольоти армійської авіації – Мі-24", – запевнив Ігнат.
Зазначається, що Бук-М1 добре зарекомендували себе під час бойових дій на Донбасі, особливо для знищення російських "Орлана" та "Форпоста". Крім цього, стверджують українські військові, безпілотники саме цих марок дислокуються на авіабазах в анексованому Криму.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...