У Х**ла істерика: Росія висунула "ракетні" вимоги США і НАТО й пригрозила військовою відповіддю

Російська Федерація вимагає від США і Північноатлантичного альянсу (НАТО) прогресу в політико-дипломатичному розв'язанні проблеми, пов'язаної із забезпеченням гарантій безпеки. Якщо такого прогресу не буде, РФ дасть військову відповідь, сказав заступник голови російського Міністерства закордонних справ Сергій Рябков в інтерв'ю "РИА Новости", передають Патріоти України.

"Відсутність прогресу в напрямку політико-дипломатичного розв'язання цієї проблеми призведе до того, що наша відповідь буде військовою і військово-технічною", – заявив чиновник.

За словами Рябкова, у російського керівництва, зокрема, викликає заклопотаність той факт, що з подачі партнерів з Альянсу в Європі незабаром можуть з'явитися системи озброєння, які були заборонені Договором про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). Заступник міністра підкреслив, що це буде новий виток конфронтації, і такі ж засоби нібито з'являться у російської сторони.

"...Зараз їх немає, у нас діє односторонній мораторій, ми закликаємо до цього мораторію приєднатися НАТО і США. Відповідь в кращому випадку – "ви спочатку ліквідуйте системи, які призвели до розпаду ДРСМД"... "а потім будемо дивитися на щось інше". Але вже і це не говорять, вони просто не реагують на наші пропозиції", – стверджував чиновник.

Нагадаємо, 2 серпня 2019 року договір між США і Росією про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності припинив діяти. Штати були змушені вийти з договору, оскільки РФ його порушувала-розмістила в Європі нові ракетні системи "Новатор 9М729". ДРСМД був підписаний ще між США і СРСР та почав діяти 1 червня 1988 року.

Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

понеділок, 5 червень 2023, 22:14

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України. Загарбники продовжують втрачати контроль...

На Харківщині окупанти пошкодили трубопровід із аміаком, стався витік

понеділок, 5 червень 2023, 22:00

У Куп‘янському районі Харківщини російські окупанти пошкодили трубопровід із аміаком. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Внаслідок ворожих ударів відбулася розгерметизація трубопроводу. В області розгорн...