У Кобзона "особливий" гість! Начальник оперативного угруповання "Бєлгород" ліквідований, - ГУР

У населеному пункті Нова Таволжанка в Бєлгородській області Російської Федерації, який зайняли бійці "Російського добровольчого корпусу", що воює на боці України, ліквідований 52-річний полковник Андрій Стесєв. Він був старшим оперативного угруповання "Бєлгород", повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

"Згідно з оперативною інформацією, в ніч з 04 на 05 червня в населеному пункті Нова Таволжанка вбито полковника гвардії Стесєва Андрія Васильовича — старшого оперативного угруповання "Бєлгород". Раніше він обіймав посаду командира 104-го десантно-штурмового полку Повітрянодесантних військ Російської Федерації", – йдеться в повідомленні. ГУР також публікує фотографію посвідчення ліквідованого полковника, з якого випливає, що він був приписаний до військової частини 07264 ВС РФ, що базується в Пскові (Псковська область РФ).
У Легіоні "Свобода Росії" повідомили, що ліквідація Стесєва – результат їхньої з "Російським добровольчим корпусом" роботи.

"Хочемо повідомити, що спільною групою Легіону "Свобода Росії" та РДК було вбито полковника Стесева Андрія Васильовича, старшого оперативного угруповання Бєлгорода. Він загинув у стрілецькому бою, як офіцер зі зброєю в руках, але треба визнати, що ці руки по лікоть у крові. Він та його підлеглі за його наказом систематично тероризували населення Бєлгородської області, порушували їхні права та свободи. Раніше Стесєв убивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України", – йдеться в повідомленні Легіону.

Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в Інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:30

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України. У спи...

Чоловіки скінчились? Мешканка Донецька закликала Путіна оголосити "жіночу мобілізацію", щоб дати відсіч "фашистам" (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:22

Мешканка тимчасово окупованого Донецька, яка називає себе "ветераном ополчення Донбасу" та "вовчицею", попросила російського диктатора Володимира Путіна оголосити "жіночу мобілізацію". Таким чином вона хоче боротися із "фашистами", передають Патріоти ...