В п’ятницю, 25 серпня, ГУР оприлюднило радіоперехоплення, в якому російські окупанти панікують через ймовірну повторну висадку українського десанту в тимчасово окупованому Криму, передають Патріоти України.
В ГУР повідомляють, що підрозділи окупаційних військ стривожено повідомляють про повторну висадку українського десанту, яка відбулась у західній частині півострова поблизу озера Донузлав.
В розвідці додали, що в радіоперехопленні російський окупант розповідає, що йдеться про населений пункт Новоозерне. «У кого є квадрокоптери ― дозволили підняти з погодженням з „ракетосами“ (зенітно-ракетні війська — ред), з усіма, хто може їх збити. Ведемо розвідку, при нападі — будемо відбивати», ― каже загарбник.
В ГУР МО констатують серйозні проблеми «з психологічною стійкістю та зі злагодженістю» серед підрозділів російської окупаційної армії.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...