У коханки Путіна Кабаєвої знайшли два розкішні будинки в Туреччині - їх охороняють люди Ердогана

У коханки глави країни-агресора Володимира Путіна ексгімнастки Аліни Кабаєвої виявили два нові розкішні будинки в Туреччині. За чутками, 39-річна колишня спортсменка володіє літньою віллою на півдні туристичної країни та ще одним коттеджем у Стамбулі, передають Патріоти України.

Два об'єкти нібито були придбані через близького помічника президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана Як пишеDaily Мail, про це заявило джерело в опозиції Кремля – ізраїльський бізнесмен російського походження Леонід Невзлін. Також, за його словами, турецький лідер виділив свою президентську охорону безпеки особняків.

"Посередник через близького помічника Ердогана…. організував покупку дачі для Аліни Кабаєвої на півдні Туреччини та будинки у Стамбулі", – сказав Невзлін. Проте жодних конкретних подробиць щодо передбачуваного майна немає.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...