
Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що її будинок під Києвом спалили. Подія трапилась у ніч на 17 вересня невідомі кинули на територію домоволодіння пляшку із запальною сумішшю, зазначають Патріоти України.
"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!", - поділилася вона.
За словами Гонтарєвої, в момент пожежі в будинку нікого не було, ніхто не постраждав.
"Багаті теж плачуть", - прокоментували НП в ресурсі dtp.ua і опублікували фото з місця інциденту.


Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої. pic.twitter.com/VEU5NHygpQ
— theБабель (@theBabelUA) 17 вересня 2019 р.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...