
Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що її будинок під Києвом спалили. Подія трапилась у ніч на 17 вересня невідомі кинули на територію домоволодіння пляшку із запальною сумішшю, зазначають Патріоти України.
"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!", - поділилася вона.
За словами Гонтарєвої, в момент пожежі в будинку нікого не було, ніхто не постраждав.
"Багаті теж плачуть", - прокоментували НП в ресурсі dtp.ua і опублікували фото з місця інциденту.


Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої. pic.twitter.com/VEU5NHygpQ
— theБабель (@theBabelUA) 17 вересня 2019 р.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...