
Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що її будинок під Києвом спалили. Подія трапилась у ніч на 17 вересня невідомі кинули на територію домоволодіння пляшку із запальною сумішшю, зазначають Патріоти України.
"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!", - поділилася вона.
За словами Гонтарєвої, в момент пожежі в будинку нікого не було, ніхто не постраждав.
"Багаті теж плачуть", - прокоментували НП в ресурсі dtp.ua і опублікували фото з місця інциденту.


Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої. pic.twitter.com/VEU5NHygpQ
— theБабель (@theBabelUA) 17 вересня 2019 р.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...