
Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що її будинок під Києвом спалили. Подія трапилась у ніч на 17 вересня невідомі кинули на територію домоволодіння пляшку із запальною сумішшю, зазначають Патріоти України.
"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!", - поділилася вона.
За словами Гонтарєвої, в момент пожежі в будинку нікого не було, ніхто не постраждав.
"Багаті теж плачуть", - прокоментували НП в ресурсі dtp.ua і опублікували фото з місця інциденту.


Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої. pic.twitter.com/VEU5NHygpQ
— theБабель (@theBabelUA) 17 вересня 2019 р.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...