
Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва заявила, що її будинок під Києвом спалили. Подія трапилась у ніч на 17 вересня невідомі кинули на територію домоволодіння пляшку із запальною сумішшю, зазначають Патріоти України.
"Наш будинок під Києвом в селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть згасити. Це вже повне і остаточне свавілля! Я не знаю куди мені звертатися, терор триває!", - поділилася вона.
За словами Гонтарєвої, в момент пожежі в будинку нікого не було, ніхто не постраждав.
"Багаті теж плачуть", - прокоментували НП в ресурсі dtp.ua і опублікували фото з місця інциденту.


Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої. pic.twitter.com/VEU5NHygpQ
— theБабель (@theBabelUA) 17 вересня 2019 р.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...