У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України.

"Відносно вручення пану Столтенбергу заявки про вступ до НАТО. Це дуже важливий політичний крок. Я підтримую те, що цей крок зроблений", - зазначив Огризко.

На його думку, треба було подавати заявку спільно з Фінляндією і Швецією. "Хоче хтось в НАТО чи не хоче - тепер в нових політичних умовах країнам НАТО доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них насправді немає. Попри позицію президента Болгарії чи прем'єр-міністра Угорщини, чи ще кількох країн, які продовжують у чомусь сумніватися, ми маємо повне моральне право ставити питання руба. Так, це не завтра, але не через п'ять років", - вважає ексміністр.

Огризко додав, що термін вступу буде абсолютно осяжним. "Нам треба зробити дещо і у військово-технічній сфері, і в політичній сфері - верховенство права нікуди від нас не ділося і це треба нарешті завершувати. Але це не роки, це не та перспектива, про яку говорили - це найближчі пару років, коли ця тема має бути остаточно та позитивно для України завершена", - підсумував він.

Пригожин підриває авторитет Путіна через неотриману нагороду "за захоплення Бахмута" – ISW

понеділок, 29 травень 2023, 6:50

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) припускають, що засновник групи "Вагнер" Євген Пригожин нападає на російського президента Володимира Путіна через нетриману нагороду "за захоплення Бахмута". . В свіжому огляді ISW вказують, що Пригожин, схоже,...

Повітряна атака на Київ: ППО другу ніч поспіль знищила понад 40 повітряних цілей ворога

понеділок, 29 травень 2023, 6:41

Атака на столицю була комбінованою: БПЛА та ракети, з різних напрямків. Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко, начальник КМВА Сергій Попко. Пряма мова Кличка: "Дякуємо нашим силам ППО за філігранну роботу! Ще одна складна ніч для столиці. Але, з...