У країн НАТО немає вибору, вступ України має завершитися найближчими роками, - Огризко

Україна повинна стати членом НАТО протягом найближчих років - у нових політичних умовах країнам Альянсу доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них немає. Про це в ефірі "Еспресо" сказав колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, передають Патріоти України.

"Відносно вручення пану Столтенбергу заявки про вступ до НАТО. Це дуже важливий політичний крок. Я підтримую те, що цей крок зроблений", - зазначив Огризко.

На його думку, треба було подавати заявку спільно з Фінляндією і Швецією. "Хоче хтось в НАТО чи не хоче - тепер в нових політичних умовах країнам НАТО доведеться прийняти це рішення, тому що іншого вибору у них насправді немає. Попри позицію президента Болгарії чи прем'єр-міністра Угорщини, чи ще кількох країн, які продовжують у чомусь сумніватися, ми маємо повне моральне право ставити питання руба. Так, це не завтра, але не через п'ять років", - вважає ексміністр.

Огризко додав, що термін вступу буде абсолютно осяжним. "Нам треба зробити дещо і у військово-технічній сфері, і в політичній сфері - верховенство права нікуди від нас не ділося і це треба нарешті завершувати. Але це не роки, це не та перспектива, про яку говорили - це найближчі пару років, коли ця тема має бути остаточно та позитивно для України завершена", - підсумував він.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...