"У Кремлі існує чіткий контроль": Скібіцький оцінив можливість військового перевороту в Росії

Представник Головного управління розвідки Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький оцінив можливість військового перевороту в Росії. За його словами, наразі про це не йдеться, передають Патріоти України.

Про це Скібіцький розповів у ексклюзивному інтерв'ю Kyiv Post. "Це питання складне, але можу сказати, ми поки не бачимо ознак, що там може бути військовий або політичний переворот. Можливо, він десь зріє, але сьогодні чітких ознак нема", – сказав він.

Представник ГУР МО пояснив, що в російському суспільстві дуже високий відсоток підтримки кремлівського диктатора Володимира Путіна. Крім того, в Кремлі існує чіткий контроль, зокрема, Путін обмежив коло осіб, які працюють з ним.

"Це його довірені особи, які мають владні повноваження і не допустять зміни режиму, тому що тоді закінчиться і їхня політична та військова кар’єра. Крім того, усі матеріальні блага зараз саме у людей з оточення Путіна", – додав Скібіцький.

Він також зазначив, що не виключено і те, що є в Росії підтримка загальної мобілізації. "Повторюсь, Зюганов і депутати Російської Думи дедалі частіше стали говорити про війну із Заходом, про необхідність мобілізації. Буде формуватися "громадська думка", і зробити це буде набагато простіше, ніж на теперішньому етапі", – резюмував представник ГУР МО.

"Ворог став на крок ближче до спроб тактичного оточення Бахмута": Колишній командир "Азова" пояснив наслідки відходу ЗСУ з Соледару

понеділок, 30 січень 2023, 14:30

Колишній командир полку"Азов" Максим Жорін вже у складі новоствореної Третьої окремої штурмової бригади звільняв правобережну Херсонщину, а нині воює поблизу Бахмута. Він пояснив виданню "NV", як втрата Соледара вплине на ситуацію на Донбасі, передають...

За медичними показаннями: Хто з українців може виїхати за кордон під час війни

понеділок, 30 січень 2023, 14:23

Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо можливості українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування. Про це повідомила пресслужба МОЗ, передають Патріоти України. Зазна...