У Кремлі істерика через побачення Зеленського з Байденом: Зазвичай ставний Пєсков був категоричним

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував переговори Президентів України і Сполучених Штатів Америки Володимира Зеленського і Джо Байдена, повідомляють Патріоти України з посиланням на російське агентство “Інтерфакс”.

У Кремлі вважають, що США і Україна планують будувати свої дружні відносини нібито для того, щоб “протистояти Москві”.

“Там речь идет об украинско-американской дружбе против России. То есть они дружат не для себя, а против России”, – заявив прес-секретар Володимира Путіна.

Пєсков наголосив, що переговори Зеленського з Байденом викликають у Кремлі жаль. Він уточнив, що мова йде про невизнання Сполученими Штатами окупації Криму Росією.

Постраждали пересічні громадяни США: Що купував Коломойський на відмиті в "ПриватБанку" гроші

неділя, 28 листопад 2021, 23:00

Український олігарх Ігор Коломойський за "відмиті" в Deutsche Bank та "ПриватБанку" гроші купував сталеливарні заводи та нерухомість у США. Після того, як заводи фактично перейшли у власність Коломойського, умови праці на них значно погіршилися та поча...

​Посол Росії в США повідомив про висилку десятків своїх дипломатів із країни

неділя, 28 листопад 2021, 22:18

За словами Анатолія Антонова, приблизно 27 російських дипломатів із сім'ями змушені залишити США 30 січня, ще стільки ж працівників диппредставництва РФ виїдуть із країни 30 червня наступного року, зазначають Патріоти України.